پنج شنبه 3 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

در استان خراسان‌جنوبی/
ثبت‌نام در رویداد همنت محصولات استراتژیک آغاز شد

رویداد همنت محصولات استراتژیک خراسان‌جنوبی با محوریت ایده‌های استارت‌آپی در حوزۀ محصولات زرشک، زعفران، عناب و انار، برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامۀ برگزاری برنامه‌های توان‌افزایی و به منظور فرصت‌سازی برای مستعدان‌برتر بومی، رویداد همنت محصولات استراتژیک خراسان‌جنوبی با محوریت ایده‌های استارت‌آپی در حوزۀ محصولات زرشک، زعفران، عناب و انار، برگزار می‌شود.

ایده‌ها می‌توانند در هر کدام از حوزه‌های کاشت، داشت، برداشت، فرآوری، بازاریابی، برندینگ، فروش و صادرات باشند. علاوه بر آن، حضور در رویداد بصورت تیمی است و ثبت‌‎نام تنها بصورت گروه‌های 3 الی 6 نفری امکان‌پذیر است. از سوی دیگر، تولید محصول اولیه (نقشه محصول، مدل درآمدی و هزینه‌ها) برای شرکت در رویداد الزامی است.

تیم‌های برتر به مدت ۶ ماه تا یکسال در مراکز نوآوری دانشگاهی، پارک علم‌وفناوری یا شهرک صنعتی مستقر شده و از آنها حمایت لازم برای تجاری‌ساز محصولات، از آنها صورت می‌گیرد.

لازم به ذکر است، ثبت‌نام در رویداد همنت محصولات استراتژیک خراسان‌جنوبی تا 30 دی ادامه دارد. این رویداد اوایل اسفندماه برگزار خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام، به سامانۀ بنیاد نخبگان استان خراسان‌جنوبی مراجعه کنند.

 

 

تاریخ انتشار : 1398/09/23
کد : 98781
تعداد بازدید: 367

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601