دوشنبه 23 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

استارت‌آپ «فضای سبز شهری»​برگزار می‌شود

استارت‌آپ «فضای سبز شهری» به منظور تقویت اکوسیستم استارت‌آپی کشور درحوزه فضای سبز شهری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری و سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران در نظر دارد استارت‌آپ «فضای سبز شهری» را به منظور  تقویت اکوسیستم استارت‌آپی کشور درحوزه فضای سبز شهری برگزار کند.

ایجاد فضای تبادل نظر و گفت‌وگو، بسترسازی جهت ایجاد ارتباط سازنده میان صاحبان ایده، فعالان حوزه استارت‌آپ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و در نهایت به اشتراک‌گذاری دانش و تجربه نوآورانه، از مهمترین اهداف این رویداد است.

رویداد استارت‌آپی فضای سبز شهری با محوریت روش‌های نوین آبیاری با تأکید بر فضای سبز شهری، استفاده از فناوری‌های نوظهور مانند فناوری نانو در آبیاری فضای شهری، بازچرخانی آب، جمع‌آوری آب‌های سطحی، استفاده از پساب‌ها در آبیاری شهری، سیستم‌های پیشرفته آبیاری و آبرسانی، بازسازی و احیاء قنوات، گونه‌های سازگار با پیامدهای تغییر اقلیم در استان تهران، شهریورماه در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند برای حضور در این رویداد و کسب اطلاعات بیشتر می‌تبه سامانه بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی tehran@bmn.ir مراجعه کنند.

 

 

تاریخ انتشار : 1398/05/30
کد : 88162
تعداد بازدید: 771

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601