شنبه 10 آبان 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری/
روسیه میزبان نمایندگان شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی می‌شود

یک هیات تجاری ایرانی با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی به همراه معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به کشور روسیه سفر می‌کنند تا شرایط همکاری‌های دوجانبه بین دو کشور را بررسی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ یک هیات تجاری ایرانی با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی به همراه معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به کشور روسیه سفر می کنند تا شرایط همکاری‌های دوجانبه بین دو کشور را بررسی کنند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یک هیات تجاری ایرانی به همراه سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، تیرماه 98 به کشور روسیه سفر می کنند تا فضای همکاری بین دو کشور و شرکت های دانش بنیان، افزایش یابد.

این هیات تجاری که متشکل از نمایندگان شرکت های دانش بنیان است، در این سفر با شرکت های متناظر روسی دیدارهای دو جانبه خواهند داشت و نشست های رو در رو برگزار می کنند. این نشست ها با هدف افزایش همکاری های علمی و آشنایی طرفین با ظرفیت های فناورانه دو کشور برگزار می شود.

سفر نمایندگان شرکت های دانش بنیان به روسیه همزمان با نمایشگاه اینوپروم روسیه صورت می گیرد و نمایندگان شرکت های دانش بنیان دو کشور در شهرهای مسکو و یکاترینبورگ با شرکت های متناظر خود دیدار خواهند کرد.

شرکت های دانش بنیان متقاضی برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت اینترتی کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی به آدرس WWW.TESC.IR  مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1398/02/31
کد : 88051
تعداد بازدید: 595

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601