در یاسوج/
کارگاه آموزشی آئین‌نامه‌های بنیاد ملی نخبگان برپا شد

کارگاه آموزشی آشنایی با تسهیلات و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان در یاسوج برپا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای اشاعۀ فرهنگ نخبگانی و گسترش دایرۀ مستعدان‌برتر و همچنین آشنایی حداکثری جامعۀ علمی با تسهیلات و حمایت‌های اعطایی در بخش‌های مختلف، دو کارگاه آموزشی آشنایی با تسهیلات و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان در دانشگاه علوم‌پزشکی یاسوج و دانشکده علوم‌انسانی دانشگاه یاسوج برگزار شد.

در این کارگاه‌ها، ضمن تبیین نحوه ارائه تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در حوزه‌های مختلف علمی، هنری، ادبی و قرآنی، آیین‌نامه‌های «اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعدادبرتر» و «شناسایی و پشتیبانی از دانش‌آموختگان برتر دانشگاهی» تشریح شد.

 آشنایی دانشجویان با سامانه جامع اطلاعاتی بنیاد (سامانه سینا) به علاوه نحوه تشکیل پرونده و ارسال درخواست، موضوع دیگری بود که در این کارگاه‌ها آموزش داده شد.

لازم به ذکر است، بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌‌وبویراحمد به منظور سعۀ دایرۀ نخبگانی و همچنین آشنایی بیشتر اجتماعات نخبگانی با تسیهلات و حمایت‌های بنیاد ملی، برگزاری سلسله کارگاه‌های آشنایی با مقررات و آئین‌نامه‌های بنیاد ملی نخبگان را به عنوان یک اولویت در دستورکار خود در سال جاری قرار داده است.

 

تاریخ انتشار : 1397/12/20
کد : 77721
تعداد بازدید: 1194