یکشنبه 30 شهریور 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد مطرح کرد:
لزوم پویایی مستمر کشور در چهل‌سالگی انقلاب

آیت‌الله ناصری‌یزدی گفت: پیشرفت همه‌‎جانبه و توسعۀ پایدار نیازمند ساختاری پویا و توانمند است که بتواند بنا بر ضرورت‌های موجود اصلاح شود. 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ آیت‌الله محمدرضا ناصری‌یزدی؛ نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با اشاره به لزوم پایش و پویایی مستمر کشور، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی، رویدادی بزرگ در تاریخ کشور بود که باید از ظرفیت‌های ایجادشده توسط آن به بهترین شکل بهره برد.

وی با تأکید بر لزوم پویایی تشکیلاتی کشور در سال‌های آتی، افزود: پیشرفت همه‌‎جانبه و توسعۀ پایدار نیازمند ساختاری پویا و توانمند است که بتواند بنا بر ضرورت‌های موجود اصلاح شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با بیان اینکه پویایی نظام محدود به یک سازمان و یا دستگاه نیست بلکه باید همه بخش‌های مختلف را شامل شود، اضافه کرد: چهل‌سالگی سن بلوغ و تکمیل شدن است؛ به همن دلیل باید در سال‌های آتی انقلاب با روند کامل‌تری به مسیر خود ادامه دهد.  

آیت‌الله ناصری‌یزدی ادامه داد:  غصه خوردن درباره آنچه از دست رفته است، دردی را دوا نمی‌کند؛ باید به گذشته با دید تجربه نگاه کرد تا بتوان از آن برای ساخت آینده استفاده کرد. ایمان، اعتقاد به خوبی‌ها و ارزش‌ها، مسائلی است که باید در جامعه نهادینه شود تا انقلاب بتواند به مسیر خود با سرعت بیشتری ادامه دهد.

امام جمعه یزد در پایان خاطرنشان کرد: برگشت به دین به معنای بازگشت به کمال و انسانیت است که اگر در زندگی هر کسی وجود داشته باشد، انسان با بسیاری از مشکلات روبه‌رو نخواهد شد و می‌تواند مسیر پیشرفت و تعالی خود را به درستی طی کند.

 

 

تاریخ انتشار : 1397/11/27
کد : 77573
تعداد بازدید: 657

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601