یکشنبه 5 بهمن 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

کارگاه آموزشی مقررات بنیاد ملی نخبگان برگزار شد

کارگاه آموزشی مقرارت بنیاد ملی نخبگان به همت بنیاد نخبگان استان آذربایجان‌غربی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ کارگاه آموزشی مقرارت بنیاد ملی نخبگان با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان آذربایجان‌غربی در  شهرستان تکاب برگزار شد.

در این کارگاه، چهل‌امیرانی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان آذربایجان‌غربی به معرفی بنیاد ملی نخبگان و تشریح اهداف و رسالت‌های آن و همچنین وظایف و مأموریت‌های دفاتر استانی آن پرداخت.

 وی با اشاره به اینکه بنیاد نخبگان استان آذربایجان‌غربی آخرین بنیاد استانی تأسیس شده در کشور است، بر لزوم معرفی و تبیین مقررات و سیاست‌های نخبگانی تأکید کرد.

تشریح آیین‌نامه اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد‌برتر، آئین‌نامه شناسایی وپشتیبانی ازدانش‌آموختگان برتر و همچنین آیین‌نامه شناسایی و پشتیبانی از اختراعات برگزیده، بخش دیگری از این کارگاه بود و در پایان این کارگاه، نشست پرسش و پاسخ برگزار شد.

لازم به ذکر است، برگزاری برنامۀ تجهیز و افتتاح آزمایشگاه نانو فناوری پژوهش‌سرای دانش‌آموزشی امام‌صادق علیه‌السلام نیز بخش دیگری از فعالیت‌های بنیاد نخبگان آذربایجان‌غربی در شهرستان بود که طی آن پنج دستگاه آزمایشگاهی پیشرفته در حوزه نانوفناوری، تولید شده توسط یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان، به پژوهش‌سرا اهداء شد

تاریخ انتشار : 1396/10/06
کد : 75305
تعداد بازدید: 843

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601