هم‌نت گردشگری تبریز برگزار می‌شود

هم‌نت گردشگری تبریز به منظور آشنایی شرکت‌‍کنندگان با مباحث کارآفرینی و راه‌اندازی کسب وکار به صورت عملی و نیز گردهم آمدن فعالان و متخصصان حوزه گردشگری شهر تبریز و شبکه‌سازی آنها با هم برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ هم نت گردشگری تبریز، یک رویداد استارتاپ ویکند متفاوت است که در 30 ساعت برگزار می‌شود.  زمینه‌های تخصصی شرکت‌کنندگان  این رویداد گردشگری و صنایع دستی، مدیریت و کسب وکار، فناوری اطلاعات و  طراحی است.محورهای برگزار این رویداد برگزاری تورهای گردشگری تاریخی، فرهنگی، طبیعی و غیره؛  رزرو اماکن اقامتی و رفاهی و خرید بلیط وسایل حمل و نقل؛ فروش سوغات و صنایع دستی و معرفی جاذبه های گردشگری و نیز گردشگری سلامت و سایر حوزه های مرتبط با گردشگری خواهد بود.

هم‌نت گردشگری تبریز به منظور آشنایی شرکت کنندگان با مباحث کارآفرینی و راه اندازی کسب وکار به صورت عملی و نیز گردهم آمدن فعالان و متخصصان حوزه گردشگری شهر تبریز و شبکه‌سازی آنها با هم برگزار می‌شود.

از دیگر اهداف این رویداد می توان به  تشکیل تیم‌های استارتاپی و تبدیل ایده‌های مناسب به کسب وکار در حوزه گردشگری حضور سرمایه‌گذاران این حوزه و سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌های جدید و روبه رشد اشاره کرد.

تیم‌های برتر انتهای رویداد، از این مزیت برخوردارند که در مرکز نوآوری دانشگاه تبریز مستقر شده و با جلب نظر سرمایه گذاران حاضر در رویداد از حمایت‌های آنها برای راه‌اندازی کسب وکار خود بهره‌مند شوند.

هم‌نت گردشگری تبریز با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی 10 و 11 آبان ماه 96  در مرکز نوآوری دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار : 1396/08/10
کد : 74997
تعداد بازدید: 1495