در خرم‌آباد/
ایدوکای گردشگری برگزار می‌شود

نخستین رویداد استارتاپی ایدوکا ( استارتاپ گردشگری) به همت بنیاد نخبگان استان لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نخستین رویداد استارتاپی ایدوکا ( استارتاپ گردشگری) ، 8 تا 10 آذرماه با هدف تقویت روحیه ایده‌پردازی، ترویج گفتمان کارآفرینی و جذب سرمایه‌گذار با تکیه بر توانمندی‌های بالقوه استان لرستان در دانشگاه آزاد واحد خرم‌آباد برگزار می‌شود.

حمزه امیری؛ رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان در باره این رویداد، گفت: با توجه به نیازسنجی جامعه و لزوم حرکت به سمت گفتمان کارآفرینی در استان و با تأکید بر استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالقوۀ لرستان، رویداد استارتاپی ایدوکا ( استارتاپ گردشگری) به همت این بنیاد برگزار می‌شود.

وی افزود: ایجاد انگیزه میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و ترویج و تقویت فرهنگ کارآفرینی یکی از دغدغه‌های نظام کنونی علم و فناوری کشور است و به همین دلیل یکی از اهداف ایدوکا نیز همین مهم است.

رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان یادآور شد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، تا پیش از برگزاری استارتاپ گردشگری لرستان دو برنامۀ کمپ‌ایده در دو دانشگاه استان برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، نخستین رویداد استارتاپی ایدوکا ( استارتاپ گردشگری) به همت بنیاد نخبگان استان لرستان و با همکاری ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان و حمایت مرکز شتابدهی نوآوری معاونت علمی‌و‌فناوری ریاست‌جمهوری و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد و برگزار می شود.

 

 

 

 

تاریخ انتشار : 1396/07/25
کد : 74900
تعداد بازدید: 1141