آذرماه در مشهد/
«استارت‌آپ‌ ویکند خوشمزه» برگزار می‌شود

رویداد «استارت‌آپ‌ ویکند خوشمزه» به همت بنیاد نخبگان خراسان‌رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه ‌اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ اولین جلسۀ شورای سیاست‌گذاری «استارت‌آپ‌ ویکند خوشمزه» با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان‌رضوی و جمعی از مدیران دستگاه‌ها و نهادهای مربوط، در مشهد تشکیل شد.

در این نشست، ضمن تبادل‌نظر در خصوص برنامه‌های این رویداد، بر لزوم مشارکت و حمایت همه‌جانبه دستگاه‌های درون‌استانی و همچنین ارائه تسهیلات و حمایت‌های لازم برای عملیاتی‌شدن ایده‌های‌برتر تأکید شد.

سلامت غذایی، خدمات رستورانی، غذای سنتی اسلامی، نوآوری در تحویل غذا، نوآوری در بسته‌بندی غذایی و سوغات سلامت (محصولات خوراکی سوغاتی) از مهمترین محورهای این رویداد هستند.

«استارت‌آپ‌ ویکند خوشمزه» با محوریت صنعت غذا، یکم الی سوم آذرماه در مشهد مقدس به میزبانی بنیاد نخبگان خراسان‌رضوی و با همکاری ستاد فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی‌‎و‌فناوری و مشارکت و همکاری مرکز نوآوری و کارآفرینی تک، دانشگاه فردوسی مشهد، پارک علم‌و‌فناوری استان، سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان، پژوهشکده علوم و صنایع‌غذایی، انجمن همگن صنایع‌غذایی استان، سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرک‌های صنعتی، اکوسیستم کارآفرینی استان و سایر دانشگاه‌های شهر مشهد برگزار می‌شود.

نماینده دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی، نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت، نماینده پژوهشکده ملی علوم و صنایع غذایی، نماینده انجمن همگن سازی صنایع غذایی استان، نماینده شرکت شهرک های صنعتی و دبیر اجرایی رویداد در این نشست حضور داشتند.

علاقمندان می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رویداد به نشانی http://startupsevent.ir مراجعه کنند.

 

تاریخ انتشار : 1396/07/22
کد : 74879
تعداد بازدید: 1626