در استان فارس/
بیمارستان صحرایی «شهدای مدافع حرم» برپا شد

اردوی جهادی پزشکی شهرستان بوانات به همت بنیاد نخبگان استان فارس و با حضور مستعدان‌برتر برپا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ اردوی جهادی پزشکی شهرستان بوانات با حضور مستعدان‌برتر استان فارس و برپایی بیمارستان صحرایی «شهدای مدافع حرم» در منطقه مزایجان شهرستان بوانات برگزار شد.

حبیب شریف؛ رئیس بنیاد نخبگان استان فارس در همین راستا، گفت: هدف از برگزاری اردوهای جهادی، آشنا شدن نخبگان و مستعدان‌برتر با نیازهای کشور خاصه مناطق محروم و استفاده از توانایی و مهارت این افراد برای رفع مشکلات و خدمت‌رسانی به طبقات محروم جامعه است.

وی افزود: در این اردو، بیمارستان صحرایی شهدای مدافع حرم با حضور 60 پزشک متخصص و فوق تخصص، 10 پزشک عمومی و بیش از 70 پیراپزشک برای ارایه خدمت در زمینه هایی مانند پرستاری، علوم آزمایشگاهی، تغذیه، روانشناسی، سونوگرافی، بینایی سنجی و موارد دیگر برپا و به مراجعه‌کنندگان خدمات درمانی ارائه شد.

لازم به یادآوری است، اردوی جهادی پزشکی شهرستان بوانات با همکاری و مشارکت بنیاد نخبگان استان فارس، بسیج جامعۀ پزشکی فارس و دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز در حوزه‌های تخصصی پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی و سایر رشته‌های حوزۀ بهداشت و درمان، با هدف خدمت‌رسانی به عشایر و اقشار محروم شهرستان بوانات برگزار شد.

تاریخ انتشار : 1396/07/18
کد : 74863
تعداد بازدید: 1117