در مشهد صورت گرفت/
بازدید مستعدان‌برتر از شرکت داروسازی ثامن

برنامۀ بازدید از شرکت داروسازی ثامن وابسته به آستان قدس رضوی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ برنامۀ بازدید از شرکت داروسازی ثامن وابسته به آستان قدس رضوی با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان‌رضوی اجرا شد.

در این بازدید، سعیدرضا احمدی‌زاده؛ رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان‌رضوی ضمن تشریح قوانین شرکت‌های دانش‌بنیان، گفت: با توجه به پتانسیل شرکت ثامن دارو، انتظار می‌رود شرکت‌های زایشی مختلفی تحت پوشش این شرکت تأسیس شوند.

وی افزود: بنیاد نخبگان استان خراسان‌رضوی آمادگی دارد با احصاء و دریافت نیازمندی‌های حوزه‌های مختلفِ این شرکت، زمینه را برای فعالیت نخبگان و مستعدان‌برتر در حوزه‌های مشخص‌شده فراهم کند.

خوش‌قلب‌طوسی؛ رئیس هیئت‌مدیره شرکت داروسازی ثامن نیز ضمن ابراز خرسندی از ارتباط نزدیک با اجتماع‌نخبگان بومی، فعالیت‌ها و محصولات این شرکت را به‌طور مختصر تشریح کرد.

وی اظهار داشت: شرکت داروسازی ثامن در نظر دارد علاوه بر گسترش فعالیت‌ها در زمینۀ داروسازی، شهرک دانش‌بنیانی را در زمینه‌های پلیمر، تجهیزات‌پزشکی و ماشین‌آلات پزشکی تأسیس کند تا از این طریق، زمینه برای تزریق نظام‌مند تفکر نخبگانی فراهم شود.

خوش‌قلب‌طوسی با بیان اینکه شرکت ثامن دارو آمادگی دارد به عنوان حلقۀ واسط بین پژوهشگر و صنعت باشد، تصریح کرد: این شرکت از هر فعالیت و ایده‌ای که بتواند به محصول دانش‌بنیانی برای رفع نیازهای واقعی کشور تبدیل شود، استقبال و حمایت می‌کند تا چرخۀ ایده تا ثروت با سرعت بیشتری طی شود.

لازم به ذکر است، در پایان بازدید از شرکت داروسازی ثامن، جلسۀ هم‌اندیشی با حضور مدیران و کارشناسان این شرکت برگزار شد.

 

تاریخ انتشار : 1396/05/28
کد : 74562
تعداد بازدید: 1570