برگزاری اردوی جهادی-پزشکی در خراسان شمالی

اردوی جهادی-پزشکی در خراسان شمالی همراه با زیارت ثامن‌الحجج(ع) به همت بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری قرارگاه جهادی «جبهۀ فرهنگی میقات ظهور»، اردوی جهادی در حوزه پزشکی را با حضور اساتید، متخصصین و فارغ‌التحصیلان و دانشجویان حوزه‌های علوم‌پزشکی در روستاهای مانه و سملقان از توابع استان خراسان‌شمالی برگزار می‌کند.

در این اردو در حوزۀ دندانپزشکی تخصصی، خدماتی در بخش‌های ترمیمی و اطفال، جراحی، عصب‌کشی، دندانسازی و آموزش بهداشت دهان و دندان و در حوزۀ پزشکی نیز معاینات پزشکی، ارائه دارو، ویزیت متخصص زنان و مامایی، چشم پزشکی و بینایی‌سنجی و شنوایی‌سنجی ارائه می‌شود.

همچنین برگزاری فعالیت‌های فرهنگی در کنار خدمات درمانی شامل آموزش و مشاوره خانواده و ازدواج، بخش دیگری از اقدامات جهادی خواهد بود.

طبق برنامۀ زمان‌بندی، پرواز در تاریخ 20 مردادماه از تهران به سمت بجنورد خواهد بود و اقدامات جهادی پزشکی از تاریخ 21 الی 27 مردادماه صورت می‌گیرد. این اردو تا تاریخ 28 و 29 مردادماه با استقرار در مشهد مقدس و زیارت امام رضا(ع) ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است، متقاضیان رشته‌های گروه پزشکی می‌توانند تا تاریخ پنجم مردادماه با مراجعه به سامانۀ visitfarhangi.bmn.ir برای حضور در اردوی جهادی پزشکی خراسان‌شمالی ثبت‌نام کنند.

 

 

 

 

 

 

تاریخ انتشار : 1396/04/31
کد : 74391
تعداد بازدید: 1513