سه شنبه 31 مرداد 1396

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

مراسم «محفل انس با قرآن» در شهرکرد برگزار شد

مراسم «محفل انس با قرآن» با حضور قاریان برجستۀ ملی و بین‌المللی قرآن‌کریم به‌همت بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختياري برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ مراسم پرفيض «محفل انس با قرآن‌كريم» با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختياري، قاريان برجستۀ ملی و بين‌المللي قرآن‌کریم و جمعي از اساتید دانشگاه‌های استان، مستعدان‌برتر و مخترعان‌برگزیده در محل مصلاي بزرگ امام خميني(ره) شهركرد برگزار شد.

در حاشیۀ این مراسم، مجتبي بنياديان؛ رييس بنياد نخبگان استان چهارمحال‌وبختياري، گفت: مراسم محفل انس با قرآن در راستای عمل به منویات مقام‌معظم‌رهبری مبنی بر بهره‌مندی اجتماع‌نخبگانی به صورت گروهی از انوار قرآن کریم و تلاوت آن، برگزار شد.

وی برگزاري اين قبیل برنامه‌ها را در راستاي رویکردهای فرهنگي بنياد ملي نخبگان و با هدف گسترش روحيۀ ديني و قرآني مستعدان‌برتر و هدايت آن به مسیر صحیح دانست و با اشاره به اهمیت ماه مبارک رمضان، گفت: رمضان علاوه بر اینکه ماه عبودیت و بندگی است، ماه غفران و رحمت الهی نیز محسوب می‌شود. رمضان ماه بیان و تبیین مسیر روشن از زبان قرآن است.

لازم به ذكر است، آقاي عيسي خورشيدي؛ دارندۀ مقام‌اول مسابقات بين‌المللي هندوستان در رشته حفظ قرآن و از مشمولان آئین‌نامۀ بنیاد ملی نخبگان، يكي از قاريان قرآن در اين مراسم بودند.

تاریخ انتشار : 1396/03/28
کد : 74180
تعداد بازدید: 170

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601