در شهرکرد صورت گرفت/
برگزاری نشست هم‌اندیشی نقش نخبگان در افزایش مشارکت عمومی

نشست هم‌اندیشی نقش نخبگان در افزایش مشارکت عمومی با حضور رییس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری،، مستعدان‌برتر، مخترعان و جمعی از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‎های استان برگزار شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری با هدف آشنایی مستعدان‌برتر و مخترعان با نقش کلیدی آنان در اجتماع، «نشست نقش نخبگان در افزایش مشارکت عمومی» برگزار کرد.

در این مراسم، مجتبی بنیادیان؛ رییس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری، گفت: بنیادهای نخبگان استانی در کنار شناسایی، حمایت و هدایت استعدادهای‌برتر، فعالیت‌های فرهنگی را با رویکرد توانمندسازی جامعه نخبگانی در اولویت‌کاری خود قرار داده‌ و هرساله برنامه‌های متعددی در قالب بازدیدهای علمی، فرهنگی، رویداهای علمی و کارآفرینی، اردوهای جهادی، نشست‌های فرهنگی و غیره برگزار می‌کنند.

وی به تنوع برنامه‌های فرهنگی بنیاد ملی نخبگان اشاره داشت و افزود: یکی از این برنامه‌ها، برگزاری نشست‌های اجتماع نخبگانی در راستای توانمندسازی آنان و همچنین به عنوان حمایت‌کننده، تسهیل‌گر و هدایتگر اجتماع نخبگانی است.

لازم به ذکر است، نشست نقش نخبگان در افزایش مشارکت عمومی، در راستای زمینه‌سازی حضور اجتماع نخبگانی در افزایش مشارکت‌عمومی و بهره‌مندی از توانمندی آنان در بهبود شرایط زیرساخت‌های فکری و مدیریتی و همچنین به‌منظور ایجاد و افزایش وابستگی و دلبستگی به جامعه بومی برگزار شد.

 

تاریخ انتشار : 1396/02/20
کد : 73978
تعداد بازدید: 1564