چهارشنبه 1 شهریور 1396

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

بازدید مستعدان‌برتر چهارمحال‌وبختیاری از شرکت فولاد مبارکه اصفهان

بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری به‌منظور آشنایی اجتماع‌نخبگانی با پیشرفت‌های علمی، فناوری و صنعتی کشور، برنامۀ بازدید از شرکت فولاد مبارکه اصفهان را اجرا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای مهارت‌افزایی مستعدان‌برتر و مخترعان‌‎برگزیده و همچنین شناخت بهتر آنان از پتانسیل و معضلات صنعت و جامعه، بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری برنامۀ بازدید اجتماع نخبگانی استان از شرکت فولاد مبارکه اصفهان را طراحی و اجرا کرد.

در این برنامه، مستعدان‌برتر و مخترعان‌برگزیده با مراحل پیشینه، طراحی و ساخت شرکت فولاد مبارکه اصفهان آشنا شده و پس از آن با همراهی مسؤولان و مدیران ‌ارشد این شرکت از قسمت‌های مختلف ازجمله، ناحیۀ آهن‌سازی، فولادسازی، ریخته‌گری، نورد گرم، نورد سرد، واحدهای ورق قلع‌اندود، واحدهای ورق گالوانیزه و واحد ورق رنگی بازدید کرده و با مراحل کاری هر یک آشنا شدند.

مجتبی بنیادیان؛ رئیس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری در حاشیه این بازدید، گفت: این بازدیدها در راستای اجرای برنامه‌های مصوب بنیاد ملی نخبگان و با هدف آشنایی اجتماع‌نخبگانی با پیشرفت‌های علمی، فناوری و صنعتی کشور و همچنین توان فنی و مهندسی متخصصان ایرانی اجرا می‌شود.

وی افزود: ایجاد و ارتقاء حس اعتمادبه‌نفس و خودباوری در مستعدان‌برتر و مخترعان ‌برگزیده و همچنین زمینه‌سازی برای بهره‌مندی صنایع از توانمندی این افراد برای حل مشکلات موجود و ارتقاء کیفی محصولات خود، از دیگر اهداف بازدیدهای تخصصی است.

***
شرکت فولاد مبارکه اصفهان از شرکت‌های پیشرو ایرانی در زمینه تولید ورق‌های فولادی است. این شرکت با مأموریت ایفای نقش محوری در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور و ارتقاء سطح فناوری صنعت فولاد، به عنوان سازمانی با تراز جهانی، بیش از پنجاه‌درصد از مصرف فولاد کشور را برای استفاده در صنایع خودروسازی و قطعه‌سازی، صنایع فلزی سبک، صنایع فلزی سنگین و لوله‌های انتقال سیالات، صنایع بسته‌بندی، صنایع لوازم خانگی و الکتریکی و صنایع لوله و پروفایل تولید می‌کند. شرکت فولاد مبارکه اصفهان دارای هفت مجتمع صنعتی در اقصی نقاط کشور بوده و بیش از بیست هزار نفر در بخش‌های مختلف آن شاغل هستند.

 

 

تاریخ انتشار : 1396/01/30
کد : 73848
تعداد بازدید: 618

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601