فراخوان حمایت از رساله‌های دکتری تمدید شد

کمیته سیاستگذاری حمایت از رساله‌های دکتری صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی مهلت ارسال رساله‌های دکتری برای حمایت را تمدید کرد.

کمیته سیاستگذاری حمایت از رساله‌های دکتری صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی مهلت ارسال رساله‌های دکتری برای حمایت را تمدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، با توجه به مقارن شدن زمان پایانی فراخوان حمایت از رساله‌های دکتری با امتحانات دانشجویان و درخواست‌های متعدد مبنی بر تمدید زمان ارسال مدارک بر اساس تصمیم کمیته سیاستگذاری حمایت از رساله‌های دکتری مهلت ارسال و تکمیل مدارک متقاضیان تمدید شد.

متقاضیان دریافت این حمایت پس از مطالعه دقیق آیین نامه، تا 15 تیرماه 95 طرح‌های خود را در فرمت مشخص شده صندوق به همراه فرم ثبت نام به آدرس ایمیل phd@insf.org ارسال کنند. گفتنی است، فرم تاییدیه دانشگاه، ریز نمرات و گواهی قبولی در آزمون جامع باید در سربرگ دانشگاه و به صورت اسکن شده به همراه فرم ثبت نام و پیشنهاد طرح به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود.

لازم به ذکر است، تعداد 100 طرح در صورت تایید و دارا بودن شرایط لازم مورد حمایت قرار می‌گیرد، طرح‌های ارسالی بعد از انتشار فراخوان دسته بندی شده و هر طرح با توجه به موضوع در کارگروه مربوط به آن بررسی می‎شود. سپس با توجه به اولویت‌های مدنظر در صندوق رساله ها از لحاظ علمی مورد داوری قرار خواهند گرفت. در نهایت طرح برتر از نظر علمی انتخاب شده و برای انجام پژوهش حمایت می‎شود این حمایت‎ها در جهت بالا بردن سطح کیفی رساله‌های دکتری بر اساس نیاز کشور است تا بر این اساس دانشجویان به انجام طرح‌هایی با کیفیت بالا بدون دغدغه مالی ترغیب شوند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی مراجعه کنند

 

تاریخ انتشار : 1395/04/02
کد : 72509
تعداد بازدید: 249