دکتر سورنا ستاری صبح امروز وارد استان بوشهر شد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، صبح امروز به منظور بازدید از مراکز علمی، دانشگاهی و تحقیقاتی، دیدار و گفت‌وگو با اساتید دانشگاه، صاحبان علم و فناوری، شرکت‎های دانش بنیان وارد استان بوشهر شد.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، صبح امروز به منظور بازدید از مراکز علمی، دانشگاهی و تحقیقاتی، دیدار و گفت وگو با اساتید دانشگاه، صاحبان علم و فناوری، شرکت های دانش بنیان وارد استان بوشهر شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان، دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در راس هیئتی صبح امروز (دوشنبه) وارد استان بوشهر شد و مورد استقبال استاندار، روسای دانشگاه‌های استان و مسوولان محلی این استان قرار گرفت.

رئیس بنیاد ملی نخبگان در این سفر ضمن بازدید از پارک علم و فناوری بوشهر، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه خلیج‌فارس، با اساتید، نخبگان، دانشجویان و صاحبان شرکت های فناور دانش بنیان نیز به دیدار، گفت وگو و تبادل نظر خواهد پرداخت.

ستاری بازدید از طرح کلان ملی میگوی عاری از بیماری خاص معاونت علمی و حضور درکارگروه پژوهش و فناوری استان بوشهر را نیز در برنامه بعدازظهر سفر به استان بوشهر خود دارد. پایان بخش برنامه های پیش بینی شده معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در سفر به استان بوشهر، دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر است.

در این سفر جمعی از معاونان و مشاوران معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری وی را همراهی می‌کنند.

 

تاریخ انتشار : 1393/09/17
کد : 71198
تعداد بازدید: 666