پنج شنبه 1 آبان 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

جشنواره منطقه ای اختراعات خراسان در مشهد مقدس آغاز به كاركرد

جشنواره منطقه اي نوآوری و شکوفایی خراسان از امروز سه شنبه بيست و سوم آغاز شده و تا بيست و پنجم مهر ماه در مشهد مقدس ادامه دارد.

جشنواره منطقه اي نوآوری و شکوفایی خراسان از امروز سه شنبه بيست و سوم آغاز شده و تا بيست و پنجم مهر ماه در مشهد مقدس ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومي بنياد ملي نخبگان ، دكتر محسن شاهرضايي مدير دفتر ارتباطات و اطلاع رساني بنياد ملي نخبگان با اعلام برگزاری جشنواره منطقه ای اختراعات خراسان با حضور سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی افزود: در سه روز برگزاري جشنواره منطقه اي اختراعات خراسان 112 مخترع در 60 غرفه ، اختراعات خود را در معرض ديد علاقمندان و داوران بنياد ملي نخبگان قرار مي دهند.

وي افزود: ‌با توجه به اینکه منطقه خراسان قطب کشاورزی كشور است؛ بخش ویژه جشنواره اختراعات خراسان کشاورزی است یعنی مخترعان بخش کشاورزی از سراسر کشور در این جشنواره شرکت كرده اند.

به گفته دكتر شاهرضايي تسهیلات پژوهانه 30 تا 50 میلیون ریال، تسهیلات نظام­ وظیفه ویژه آقایان، از جمله تسهیلات در نظر گرفته شده برای برگزیدگان جشنواره است که تعداد آنها محدودیتی ندارد و به نفرات برتر با نظر و انتخاب هیأت داوران تقدیم خواهد شد

وي ادامه داد: در این جشنواره بخش هایی از قبیل پرورش خلاقیت برای دانش آموزان و بازی های فکری و ارائه دستاوردهای دانش سراها و پژوهش سراهای آموزش و پرورش دیده شده و کارگاه های مالکیت  فکری برگزار مي شود.

تاریخ انتشار : 1392/07/23
کد : 70922
تعداد بازدید: 449

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601