معاون علمی و فناوری رییس جمهوری وارد استان آذربایجان شرقی شد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان صبح امروز به منظور بازدید از مراکز علمی، نوآوری، دانشگاهی استان آذربایجان شرقی و حضور در «سومین نمایشگاه و جشنواره فناوری‌های نو و پیشرفته ربع رشیدی تبریز» وارد این شهر شد.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان صبح امروز به منظور بازدید از مراکز علمی، نوآوری، دانشگاهی استان آذربایجان شرقی و حضور در «سومین نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی تبریز» وارد این شهر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، دکتر سورنا ستاری؛ معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، در راس هیاتی صبح امروز وارد شهر تبریز مرکز آذربایجان شرقی شد و مورد استقبال استاندار، مسوولان برگزاری «سومین نمایشگاه و جشنواره فناوری‌های نو و پیشرفته ربع رشیدی تبریز» و فناوران این استان قرار گرفت.

ستاری در نخستین بخش از سفر خود به آذربایجان شرقی، از 2 واحد صنعتی شرکت دانش‌بنیان بازدید می کند و پس از آن با حضور در اتاق بازرگانی آذربایجان شرقی، در جمع صنعتگران و بازرگانان این استان حضور می یابد و با فعالان تجاری و اقتصادی این استان به گفت‌وگو می پردازد.

هم‌اندیشی و تعامل با فعالان دانش بنیان آذربایجان شرقی

ستاری همچنین با حضور در نشست ستاد اقتصاد دانش بنیان استان آذربایجان شرقی با فعالان دانش بنیان این استان، درجریان مشکلات و موانع توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان در شهر تبریز قرار می‌گیرد. 

بازدید از مرکز نوآوری دانشگاه تبریز

در پایان سفر یک روزه، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از مرکز نوآوری دانشگاه تبریز بازدید خواهد کرد و با فعالیت‌های این مرکز از  نزدیک آشنا می‌شود.

تاریخ انتشار : 1394/08/23
کد : 70247
تعداد بازدید: 274