رییس بنیاد نخبگان زنجان مطرح کرد:
استفاده از توان نخبگانی، راهی برای خدمات‌دهی بهتر به اقشار نیازمند

رسولی بر لزوم همکاری و تعامل بیشتر موسسه‌های خیریه و مدیران آن با جامعة نخبگاین تأکید کرد و این مهم را گامی به سمت خدمات‌دهی بهتر و اثرگذاری بیشتر مستعدان دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامة برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی و به منظور زمینه‌سازی برای استفاده از ظرفیت‌های حوزة وقف برای اشاعة فرهنگ کارآفرینی در مستعدان‌برتر،‌ رییس بنیاد نخبگان استان با مدیرعامل مؤسسه مهرانه زنجان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار، رسولی؛ رییس بنیاد نخبگان استان زنجان، ضمن پاسداشت فعالیت‌های خیریه، گفت: مؤسسه مهرانه زنجان یکی از نمونه‌های موفق در ارائة خدمات به اقشار آسیب‌دیده و آسیب‌پذیر است که توانسته این مهم را با حفظ کرامت انسانی به خوبی انجام دهد.

وی با اشاره به لزوم ایجاد هم‌افزایی در امور خیریه و وقف، افزود: مهرانه به عنوان یک انجمن خیریه الگوی مناسبی برای این مهم در اشاعة فرهنگ نوع‌دوستی است.

رسولی بر لزوم همکاری و تعامل بیشتر این مرکز و مدیران آن با جامعة نخبگاین تأکید کرد و این مهم را گامی به سمت خدمات‌دهی بهتر و اثرگذاری بیشتر مستعدان دانست.

در این دیدار، اصغر وثوق؛ مدیرعامل مؤسسه مهرانه زنجان نیز اهداف و برنامه‌های این انجمن خیریه را تشریح کرد و خلاصه‌ای از فعالیت‌های مهرانه در طول 15 سال گذشته و اهم فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده ارائه کرد.

وی احداث کلینیک تخصصی سرطان و مرکز رادیوتراپی مهرانه را یکی از اقدامات مهم این مؤسسه برشمرد و خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت نخبگان و مستعدان می‌تواند این مرکز را در ارائة بهتر خدمات یاری دهد.

تاریخ انتشار : 1400/02/12
کد : 111405
تعداد بازدید: 105