خانه سبزاندیشان وطن میزبان مستعدان‌برتر گیلان

برنامة بازدید از خانه سبزاندیشان وطن به همت بنیاد نخبگان استان گیلان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان استان گیلان در ادامة فعالیت‌های فرهنگی و با هدف گسترش برنامه‌های تربیتی و آموزشی برای نهادینه کردن ارزش‌های اخلاق اسلامی و انضباط حرفه‌ای در اجتماع نخبگانی، برنامه بازدید از خانه سبزاندیشان وطن را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار کرد.

در این برنامه، مسعود اصفهانی؛ رییس بنیاد نخبگان گیلان با اشاره به لزوم تعمیق حس مسئولیت‌پذیری در جامعة نخبگانی، بر لزوم بهره‌گیری از توان مستعدان‌برتر در رفع برخی از مشکلات و چالش‌های این مرکز تأکید کرد.

اسماعیل پوروطن؛ مدیر خانه سبزاندیشان وطن نیز در خصوص برنامه‌ها و فعالیت‌های این مرکز و توانمندی‌های افراد تحت پوشش و ساکن این مرکز به ویژه دانش‌آموزان، توضیحاتی ارائه کرد.

در ادامه نیز مستعدان‌برتر از نزدیک با کودکان و دانش‌آموزان ساکن در خانه سبزاندیشان وطن گفت‌وگو کردند.

این مرکز در ۸۹۶ متر مربع زیربنا در سه طبقه در بوستان ۱۵ روستای طالب‌آباد انزلی با در نظر گرفتن کلیه استانداردها و دریافت مجوز از سازمان بهزیستی ساخته شده و از پنجم اسفند سال 1389 کار خود را با عنوان «خانه سبزاندیشان وطن» شروع کرد. در این مؤسسه هم ­اکنون 14 دانش­ آموز پسر به صورت مستقیم، 67 دانش­ آموز به صورت غیرمستقیم و 73 خانواده معرفی شده توسط سازمان زندان‌ها تحت پوشش و حمایت قرار دارند.

تاریخ انتشار : 1399/12/13
کد : 111139
تعداد بازدید: 167