افزایش ارائه خدمات اعتباری آزمایشگاهی به مشتریان

با شکل‌گیری یک همکاری مشترک، ارائه خدمات اعتباری آزمایشگاهی به مشتریان این حوزه بیشتر می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ این همکاری میان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی شکل گرفت تا خدمات این حوزه با کیفیت بیشتر و کارایی بالاتر به مشتریان ارائه شود.

آزمایشگاه های خصوصی که به واسطه عضویت در شبکه توانسته‌اند در حوزه خدمات آزمایشگاهی، عنوان دانش‌بنیانی دریافت کنند، می‌توانند از حمایت‌های متنوع صندوق نوآوری و شکوفایی برخوردار شوند. از طرف دیگر این صندوق منابع مالی را به شرکت‌های دانش‌بنیان برای استفاده از خدمات آزمایشگاه‌ها اختصاص می دهد.

در سال‌های اخیر، شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از طریق «تخصیص اعتبار به مشتریان آزمایشگاه‌ها»، «ارائه حمایت‌هایی در راستای تکمیل توانمندی آنها در حوزه تعمیر و نگهداری تجهیزات»، «ارتقای دانش کارشناسان و استانداردسازی فعالیت‌ها»، سعی دارد به مراکز کمک کند تا خدمات خوبی از لحاظ کیفی و کمی به مشتریان ارائه کنند.

این شبکه نهادی پیشرو در حوزه ارائه خدمات آزمایشگاهی است و با تلاش‌های خود مسیر توسعه این صنعت را در کشور هموار کرده است. فعالیتی که با کمک فناوران و به اشتراک‌گذاری بیش از 18 هزار دستگاه و تجهیز، روندی صعودی یافته است.

تاریخ انتشار : 1399/12/06
کد : 111097
تعداد بازدید: 96