جمعه 7 آذر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رییس بنیاد نخبگان گیلان:
شرکت‌های دانش‌بنیان نماد فرهنگ کارآفرینی علمی هستند

مسعود اصفهانی؛ رییس بنیاد نخبگان گیلان با تأکید بر ضرورت حرکت به سمت حوزه‌های کسب‌وکار و کارآفرینی، گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان نماد فرهنگ کارآفرینی علمی در کشور هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامه برگزاری بازدیدهای تخصصی و علمی از بخش‌ها و واحدهای تولیدی و صنعتی به منظور آشنایی بیشتر با ظرفیت‌های بومی، برنامه بازدید از شرکت دانش‌بنیان مهر کبودان دیلم به همت بنیاد نخبگان گیلان برگزار شد.

در این بازدید، مسعود اصفهانی؛ رییس بنیاد نخبگان گیلان با تأکید بر ضرورت حرکت به سمت حوزه‌های کسب‌وکار و کارآفرینی، گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان نماد فرهنگ کارآفرینی علمی در کشور هستند.

وی افزود: بنیاد ملی نخبگان حمایت حداکثری از شرکت‌های دانش‌بنیان را به عنوان یک محور در فعالیت‌های خود مد نظر قرار داده و تلاش می‌کند از راه‌های مختلف مانند هماهنگی با دیگر دستگاه‌ها و نهادهای مربوط، زمینه را برای رشد کمی و کیفی این شرکت‌ها و محصولاتشان فراهم کند.

در ادامه، مسئولان این شرکت ضمن تشریح فعالیت‌های جاری و برنامه‌های آتی شرکت در خصوص موانع و چالش‌های تولید، نکاتی را مطرح کردند و بازدید از بخش‌های مختلف کارگاه و محصولات فناورانه تولیدی انجام شد.

شرکت دانش‌بنیان مهر کبودان دیلم در شهرک مجتمع نیمه‌صنعتی فشتام- پارک علم‌وفناوری استان گیلان قرار دارد.

تاریخ انتشار : 1399/06/30
کد : 100224
تعداد بازدید: 140

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601