پنج شنبه 3 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با امضاء تفاهم‌نامه همکاری صورت پذیرفت/
امکان استفاده مستعدان‌ از امکانات اداره‌کل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان اصفهان

تجهیزات و امکانات کارگاهی مراکز آموزشی فنی‌وحرفه‌ای اصفهان برای عملیاتی‌سازی ایده‌های نخبگانی بکارگرفته می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به‌منظور اجرایی‌سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان و با توجه به اهمیت و جایگاه نیروی انسانی به‌ویژه نخبگان در زنجیره تولید و مهارت‌افزایی، بنیاد نخبگان استان اصفهان و اداره‌کل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان اصفهان تفاهم‌نامه‌ای را با موضوعات «کارآفرین مهارت‌بنیان» و «طرح آموزش دوگانه» امضا کردند.

بر همین اساس و در ادامه برگزاری برنامه‌های توان‌افزایی و مهارت‌آموزی با مشارک دستگاه‌ها و نهادهای درون‌استانی، نشست هم‌اندیشی آنلاین معرفی طرح کارآفرین مهارت‌بنیان به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان و اداره‌کل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان برگزار شد.

در این برنامه، آرش اخوان‌طبسی؛ مدیرکل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان اصفهان ضمن معرفی تجهیزات و امکانات کارگاهی مراکز آموزشی شهرستان اصفهان، بر استفاده مستعدان از این امکانات در راستای تفاهم‌نامه منعقد شده بین دو نهاد تأکید کرد.

وی افزود: در این طرح افراد صاحب ایده و مستعدانی که به بنیاد نخبگان استان اصفهان مراجعه می‌کنند و خواستار بهره‌مندی از امکانات مراکز کارگاهی هستند، از طرف بنیاد به این سازمان معرفی شوند تا بتوانند جهت پیشبرد و به نتیجه رساندن ایده و طرح خود از امکانات فنی و تجهیزاتی این سازمان بهره‌مند شوند.

اخوان‌طبسی تصریح کرد: در سیستم آموزش دوگانه، شغل موردنظر با همفکری بنگاه‌های اقتصادی تعریف می‌شود، سپس افراد به‌صورت ویژه برای آن بنگاه خاص آموزش داده می‌شوند. در این روش، آموزش بر مبنای سفارش شغل صورت می‌پذیرد.

تاریخ انتشار : 1399/05/14
کد : 99995
تعداد بازدید: 169

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601