EN
تفاهم‌نامه همکاری بنیاد نخبگان خوزستان و سازمان مدیریت صنعتی منعقد شد

تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان بنیاد نخبگان استان خوزستان و سازمان مدیریت صنعتی- نمایندگی خوزستان با تأکید بر توسعه همکاری‌های مشترک منعقد شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان بنیاد نخبگان استان خوزستان و سازمان مدیریت صنعتی- نمایندگی خوزستان با تأکید بر توسعه همکاری‌های مشترک، به امضاء رؤسای دو نهاد رسید.

تعامل و همکاری در حوزه‌های پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و خبري بر اساس نیازها و اولویت‌ها و استفاده از خدمات آموزشی و تجهیزات برای طرفین و همچنین تکریم و نکوداشت سرآمدان حوزه صنعت در جهت الگوسازی برای جوانان و کارافرینان جوانُ از مهمترین موضوعات این تفاهم‌نامه است.

در نشست امضای این تفاهم‌نامه مقرر شد، سازمان مدیریت صنعتی در رابطه با اجرای طرح احمدی‌روشن به اساتید خبره برای آموزش و مشاوره هسته‌های دانشجویی کمک کند و تقاضاها و اولویت‌های صنایع را در بخش دولتی و خصوصی در اختیار بنیاد نخبگان قرار دهد.

در اجرای طرح مدرسه خلاقیت و استعدادیابی دانش‌آموزان در مناطق محروم استان و طرح شناسایی دانشجویان خلاق در دانشگاه‌های استان با همکاری سازمان مدیریت‌و‌برنامه‌ریزی از طریق استفاده از ۱ درصد بودجه استانی همکاری بین سازمان مدیریت صنعتی و بنیاد نخبگان استان انجام شود.

علاوه بر آن، با توجه به اینکه سازمان مدیریت صنعتی با سازمان‌های مردم نهاد در بخش صنعت ارتباط قوی دارد در رابطه با جذب و حمایت از اجتماعات نخبگانی و جلب حمایت مدیریت امور اجتماعی استانداری از این فعالیت‌ها به عنوان تسهیل‌گر به بنیاد نخبگان استان کمک کند.

تشکیل کارگروه مشترک از سازمان مدیریت صنعتی و بنیاد نخبگان استان به منظور تشکیل بانک نخبگان و سرآمدان صنعت و تکریم و نکوداشت صنعت‌گران برتر با کمک دستگاه‌های دیگرُ از دیگر مواردی بود که در این تفاهم‌نامه بر آن تأکید شده است.

تاریخ انتشار : 1399/04/25
کد : 99890
تعداد بازدید: 420