EN
هشتمین جلسه کمیته توسعه و سرمایه‌گذاری گلستان برگزار شد

هشتمین جلسه کمیته توسعه و سرمایه‌گذاری ذیل شورای راهبردی جمعیت استان گلستان با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو، در محل بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ به منظور بررسی برنامه‌ها و فعالیت‌های کمیته توسعه و سرمایه‌گذاری ذیل شورای راهبردی جمعیت استان گلستان در سال ۹۹ و بررسی مزایا و مشوق‌های قابل ارایه به آحاد جامعه جهت تسهیل امر فرزندآوری، هشتمین جلسه این کمیته با حضور نمایندگان دستگاه های عضو، در محل بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

در این جلسه، ابوالقاسم خزاعیان؛ رییس بنیاد نخبگان گلستان ضمن اشاره به اهمیت مشوق‌های تسهیل‌کننده ازدواج و فرزندآوری، خاطرنشان کرد: مشوق‌های متعدد و قابل‌توجهی از سوی دستگاه‌های اجرایی ارایه می‌شود که باید تجمیع و به طور موثری به جامعه اطلاع‌رسانی شود.

وی افزود: ارایه مشوق‌های مالی در امر ازدواج و فرزندآوری باید با تاکید بر هوشمندسازی و متناسب با جامعه هدف طراحی و شود به طوریکه نخبگان جامعه به طور ویژه از آنها بهره‌مند شوند.

 خزاعیان ادامه داد: همچنین  در کنار آن باید مشوق‌های مالی هدایت و حمایت معنوی جوانان و خانواده‌ها در دستورکار نهادهای فرهنگی کشور قرار گیرد.

 

تاریخ انتشار : 1399/04/15
کد : 99832
تعداد بازدید: 179