EN
نخبگان 90درصد تخفیف برای خدمات آزمایشگاهی می‌گیرند

برگزیدگان طرح شهید احمدی روشن می‌توانند تابستان امسال با 90 درصد تخفیف از خدمات آزمایشگاهی بهره‌مند شوند. آنها می‌توانند خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز خود را از مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی در سراسر کشور با 90 درصد تخفیف دریافت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ یکی از اولویت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حمایت از فعالیت‌های علمی کشور و توسعه زیست‌بوم فناوری و نوآوری است. بازیگران این زیست‌بوم مهم‌ترین حلقه این زنجیزه علمی در کشور هستند. ارائه خدماتی که منجر به نمود بیشتر فعالیت این نیروی انسانی متخصص شود به یکی از مهم‌ترین اهداف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بدل شده است.

از این رو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت ---علمی و فناوری ریاست جمهوری تابستان امسال را هم برای فعالان علمی کشور با تخفیفات ویژه‌ای همراه کرده است. برگزیدگان طرح شهید احمدی روشن از جمله گروه‌هایی هستند که در تابستان 99 می‌توانند با 90 درصد تخفیف، خدمات آزمایشگاهی دریافت کنند.

در این طرح تابستانی هر یک از برگزیدگان طرح شهید احمدی روشن برای دریافت خدمات آزمایشگاهی 20 میلیون ریال اعتبار دریافت می‌کنند. خدمات آزمایشگاه‌های مختلفی در حوزه فنی و مهندسی مانند مکانیک، مواد و متالورژی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن، محیط‌زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی، زیست‌فناوری و پزشکی، داروسازی، سلول‌های بنیادی، مهندسی بافت، علوم شناختی و مغز، صنایع دستی، مواد غذایی و غیره.

 

تاریخ انتشار : 1399/04/14
کد : 99821
تعداد بازدید: 285