سه شنبه 17 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

اعضای جدید شبکه آزمایشگاهی 20 درصد تخفیف می‌گیرند

یکی از طرح‌های تخفیفی جدید شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال 99 به اعضای جدید این شبکه تعلق گرفت. تابستان امسال این تازه‌واردان به شبکه می‌توانند با 20 درصد تخفیف از خدمات آزمایشگاهی بهره ببرند.
 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ یکی از طرح‌های تخفیفی جدید شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال 99 به اعضای جدید این شبکه تعلق گرفت. تابستان امسال این تازه‌واردان به شبکه می‌توانند با 20 درصد تخفیف از خدمات آزمایشگاهی بهره ببرند.
 
این تخفیفات که برای توسعه کیفی خدمات آزمایشگاهی در کشور ارائه می‌شود به همه مخاطبان شبکه تعلق می‌گیرد و هر کدام از آنها با شیوه و عددی متفاوت مشمول این تخفیفات می‌شوند. تابستان امسال برای تازه واردان به این شبکه تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته شده است. این اعضای تازه نفس برای نخستین بار می‌توانند از 10 میلیون ریال اعتبار استفاده کنند.
 
ارائه تخفیفات ویژه به مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی یکی از اولویت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است. همین هدف فرصتی است برای اعضای این شبکه تا خدمات خود را با تخفیفات ویژه‌ای دریافت کنند.
 
شرکت‌های دانش‌بنیان، سرآمدان علمی و نخبگان، اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها، دانشجویان ارشد و دکتری از دیگر مخاطبان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هستند که از این تخفیفات تابستانی استفاده می‌کنند.

تاریخ انتشار : 1399/04/09
کد : 99801
تعداد بازدید: 248

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601