سه شنبه 29 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

معاون استانداری لرستان:
استارت‌آپ ویکند، راهی مناسب برای تعامل ایده‌پردازان است

ولی‌زاده گفت: علی‌رغم کاستی‌هایی که در اجرای غیرحضوری وجود دارد استارت‌آپ ویکند، راهی مناسب برای تعامل ایده‌پردازان است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ اولین جلسه مجازی استانداری و نهادهای علمی و فناورانه استان لرستان با هدف گسترش خدمات آنلاین و نقش‌آفرینی استارت‌آپ‌ها در بحران کرونا به همت بنیاد نخبگان لرستان تشکیل شد.

در این نشست، قاسم ولی‌زاده؛ معاون توسعه منابع و نیروی انسانی استانداری لرستان گفت: رویداد استارت‌آپی ایدوکا موجب جمع‌آوری ایده‌ها و جهش تولید در استان می‌شود.

وی افزود: علی‌رغم کاستی‌هایی که در اجرای غیرحضوری وجود دارد استارت‌آپ ویکند، راهی مناسب برای تعامل ایده‌پردازان است که البته برگزاری هر چه بهتر آن نیازمند همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط در زمینه‌های مختلف اعطای مجوزها و ایجاد زیرساخت‌های لازم است.

در ادامه، حمزه امیری؛ رییس بنیاد نخبگان لرستان نیز گفت: سومین رویداد استارتاپی ایدوکا با هدف گسترش خدمات آنلاین و نقش‌آفرینی استارت‌آپ‌ها در بحران کرونا،  توسط بنیاد نخبگان استان و با حمایت معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری در هفته‌های آتی به صورت ملی و در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: ثبت‌نام سومین رویداد استارت‌آپی ایدوکا بر روی سایت idokastartup.ir  انجام می‌پذیرد و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به همین سایت، ایده‌های خود را ثبت کنند.

امیری خاطرنشان کرد: سومین رویداد استارت‌آپی ایدوکا در حوزه‌های سلامت آنلاین، آموزش آنلاین، تولید محتوای آنلاین، تجارت آنلاین، سرگرمی و توریسم آنلاین، حمل‌ونقل آنلاین، ورزش آنلاین، فروشگاه‌های آنلاین، نوآوری اجتماعی، تصویرسازی و انیمیشن برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، در این نشست رؤسای دانشگاه‌ها و نهادهای فناورانه استان بر تقویت همکاری برای برگزاری این رویداد تأکید کردند.

 

تاریخ انتشار : 1399/03/17
کد : 99674
تعداد بازدید: 398

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601