سه شنبه 17 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با هدف معرفی گونه‌های مختلف کارآفرینی/
کارگاه مجازی کارآفرینی برگزار می‌شود

کارگاه مجازی کارآفرینی با مشارکت بنیاد نخبگان استان بوشهر، مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاههای خلیج‌فارس و شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ از نظر بسیاری از محققان و اندیشمندان اقتصادی، وجود کارآفرینان در جامعه و بازار، مهمترین رکن موفقیت یک نظام اجتماعی و اقتصادی است. از سوی دیگر بسیاری از مردم جامعه، مایل هستند بدانند که کارآفرینی چیست و کارآفرین کیست؛ تا در پرتو فهم چیستی کارآفرینی و کیستی کارآفرین، بتوانند با آگاهی در این مسیر گام برداشته و موجبات موفقیت خود و توسعه کشور را فراهم کنند.

در همین راستا و در ادامه برگزاری کارگاه‌های توان‌افزایی و مهارت‌آموزی با هدف ارتقاء دانش و آگاهی مستعدان‌برتر از مقتضیات کارآفرینی، کارگاه مجازی کارآفرینی با مشارکت بنیاد نخبگان استان بوشهر، مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه‌های خلیج‌فارس و شیراز برگزار می‌شود.

بیان اجمالی تاریخچه کارآفرینی، معرفی گونه‌های مختلف کارآفرینی، آشنایی با ویژگی‌های کارآفرینان و ارائه کارکردهای اصلی کارآفرینان، کارآفرینان چگونه می‌اندیشند و چگونه کسب‌وکار خود را خلق کنم، از مهمترین محورهای این کارگاه است.

لازم به ذکر است، کارگاه کارآفرینی، یکشنبه؛ 18 خردادماه از طریق درگاه وبینار مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه خلیج‌فارس برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در این کارگاه به سامانه بنیاد نخبگان استان بوشهر مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1399/03/13
کد : 99667
تعداد بازدید: 278

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601