سه شنبه 24 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رییس بنیاد نخبگان چهارمحال‌و‌بختیاری مطرح کرد:
ارتقاء بینش دینی و نقش آن در افزایش انگیزه‌های معنوی نخبگان

بنیادیان گفت: جاری بودن مفاهیم قرآن در اجتماع نخبگانی نقش بسزایی در ارتقاء تعمق انگیزه‌های معنوی برای خدمت‌رسانی به جامعه بومی دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان، چهارمحال‌و‌بختیاری با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، مسابقه کتابخوانی «سوره کهف، راز زندگی‌های توحیدی» اثر اصغر طاهرزاده را برگزار کرد.

مجتبی بنیادیان؛ رییس بنیاد نخبگان استان چهارمحال‌و‌بختیاری در همین رابطه، گفت: برگزاری مسابقات کتابخوانی حرکتی ارزشمند است چراکه باید در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی نسل جوان به ویژه مستعدان‌برتر با این موضوع، اهتمام داشت.

وی افزود: در راستای فراهم کردن زمینه تربیت قرآنی و نهادینه شدن فرهنگ قرآنی در اجتماع نخبگانی، ضرورت دارد چنین برنامه‌های برگزار شود زیرا جاری و ساری بودن مفاهیم قرآن در اجتماع نخبگانی علاوه بر اینکه آخرت افراد را تضمین می‌کند، در ارتقاء بینش دینی و تعمق انگیزه‌های معنوی برای خدمت‌رسانی به جامعه بومی اثرگذار است.

بنیادیان در پایان با اشاره به برنامه‌های فرهنگی بنیاد نخبگان چهارمحال‌و‌بختیاری در حوزه ترویج فرهنگ کتابخوانی، تصریح کرد: تلاش برای گسترش کتابخوانی و فرهنگ مطالعه در جامعه، وظیفه‌ای همه مسئولان و دستگاه‌های ذی‌ربط است.

لازم به ذکر است، مسابقه کتابخوانی سوره کهف به صورت آنلاین برگزار شد که در نهایت به سه نفر از برگزیدگان هدایایی اهداء شد.

تاریخ انتشار : 1399/03/13
کد : 99666
تعداد بازدید: 195

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601