سه شنبه 17 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

سرپرست بنیاد نخبگان استان زنجان:
طرح شهید احمدی‌روشن گام جدیدی در اثربخشی نخبگان است

رسولی گفت: طرح‌های مسئله محور دستگاه‏های اجرایی استان را می‌توان با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های تخصصی جامعه نخبگانی استان در قالب طرح شهید احمدی روشن اجرا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای بکارگیری توان نخبگانی و استفاده از امکانات و ظرفیت‌های درون‌استانی برای توانمندتر شدن مستعدان‌برتر، نشست مشترک سرپرست بنیاد نخبگان استان زنجان با رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برگزار شد.

در این نشست، رسولی؛ سرپرست بنیاد نخبگان استان زنجان ضمن اشاره به لزوم زمینه‌سازی برای تزریق تفکر نخبگانی به بخش‌های مورد نیاز، به معرفی تبیین طرح شهید احمدی روشن پرداخت و گفت: بنیاد ملی نخبگان در قالب این طرح بستر مناسبی برای توانمندسازی و جلب مشارکت دانشجویان مستعد در حل مسائل کشور و حمایت از فعالیتهای پژوهشی آنان فراهم کرده است.

وی افزود: استفاده از توانمندیهای استادان خبره دانشگاهی، متخصصان برتر صنعتی و دانشجویان مستعد برای شناسایی و حل مسائل واقعی کشور، یکی از اهداف اصلی این طرح است.

رسولی در ادامه یادآور شد: طرح‌های مسئله محور دستگاه‏های اجرایی استان را می‌توان با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های تخصصی جامعه نخبگانی استان در قالب طرح شهید احمدی روشن اجرا کرد.

رییس بنیاد نخبگان استان زنجان یادآور شد: با ایجاد ارتباط سازنده بین دستگاه‌ها و بنیاد نخبگان استان، ضمن احصاء مسائل دستگاه‌های اجرایی با جذب اعتبارات بند ب ماده 64 قانون برنامه ششم توسعه و بهره‌گیری از پتانسیل طرح شهید احمدی روشن، گام جدی در تأثیرگذاری و اثربخشی جامعه نخبگانی در حل مشکلات دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادهای استان برداشته خواهد شد.

در ادامه این نشست، میرزایی؛ رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان نیز به لزوم بهره‌مندی از پژوهش و اثرگذاری آن در رشد جامعه اشاره کرد و حل مسائل دستگاه‌های اجرایی را در بستر طرح شهید احمدی روشن به عنوان راه‌حل این موضوع عنوان کرد.

وی در پایان خواستار  استفاده حداکثری از ظرفیت بنیاد نخبگان استان زنجان در این راستا شد.

 

تاریخ انتشار : 1399/03/12
کد : 99657
تعداد بازدید: 163

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601