پنج شنبه 19 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

اطلاعیه/ پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی امسال برگزار نمی‌شود

جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، داروهای گیاهی و فرآورده های طبیعی هر دو سال یکباره برگزار می‌شود و در نوع خود بزرگ ترین رویداد این حوزه محسوب می‌شود. این رخداد به دلیل همه گیری شیوع ویروس کووید 19 در سال جاری، برگزار نمی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی و داروهای گیاهی و فرآورده های طبیعی هر دوره به ابتکار ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی برگزار می شود. این رویداد، بزرگ ترین گردهمایی تمام فعالان این حوزه اعم از فناوران، تولید کنندگان، محققین و صادر‌کنندگان به حساب می آید.  

علی رغم انجام اقدامات اولیه و برنامه ریزی های صورت گرفته، به دلیل شیوع ویروس کووید 19 و  عدم شفافیت وضعیت  بیماری کرونا در ماه‌های پیش رو، پنجمین دوره از این رویداد در سال جاری برگزار نمی شود.

ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تلاش دارد با برگزاری همایش‌های مجازی و تقویت ارتباط ساختاری میان مجموعه‌های فناور، شرکت های خلاق و دانش بنیان فعال در حوزه فرآورده های طبیعی و مراکز علمی و دانشگاهی،  فقدان این رخداد عظیم را جبران کند. تاریخ برگزاری این رویداد متعاقباً در سایت ستاد اطلاع رسانی می شود.

تاریخ انتشار : 1399/03/11
کد : 99647
تعداد بازدید: 240

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601