پنج شنبه 9 بهمن 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

لزوم استفاده از ظرفیت‌های نخبگان در زمینه‌های پژوهشی طرح‌های شرکت مخابرات منطقه بوشهر

در نشست مشترک بنیاد نخبگان استان بوشهر با شرکت مخابرات منطقه‌ای بوشهر بر استفاده از ظرفیت‌های نخبگان در زمینه‌های تحقیقاتی و پژوهشی طرح‌های شرکت مخابرات منطقه بوشهر تأکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای اجرایی ­سازی مفاد بند «ث» ماده (64) قانون برنامه ششم توسعه کشور و اجرای برنامه‌های عملیاتی مشترک منطبق بر «سند راهبردی کشور در امور نخبگان» در خصوص همکاری دستگاه­ها‌ی‌اجرایی کشور و بنیاد ملی نخبگان، نشست‌ مشترک بنیاد نخبگان استان بوشهر و شرکت مخابرات منطقه بوشهر برگزار شد.

اهمیت اثربخشی نخبگان استانی در زیست‌بوم خود و به‌کارگیری ظرفیت‌‎های نخبگان در جامعه ‌ی پیرامونی آنان، همکاری بنیاد نخبگان استان بوشهر و شرکت مخابرات منطقه بوشهر در جهت برگزاری بازدیدهای مختلف و کارگاه­‌های آموزشی، همکاری دو جانبه در جهت انجام طرح­ها و پروژه ‌های صنعتی مورد نیاز شرکت مخابرات منطقه بوشهر و لزوم افزایش مهارت­‌های عملی نخبگان جهت استفاده از ظرفیت­‌های آنان در شرکت مخابرات منطقه بوشهر، از مهمترین محورهای این نشست بود.

در این نشست همچنین بر استفاده از ظرفیت‌های نخبگان در زمینه‌های تحقیقاتی و پژوهشی طرح­‌های شرکت مخابرات منطقه بوشهر و تلاش برای شناسایی پتانسیل‌ها و ظرفیت نیروی‌انسانی موجود درشرکت مخابرات منطقه بوشهر با کمک بنیاد نخبگان استان بوشهر، تأکید شد.

تاریخ انتشار : 1399/02/31
کد : 99610
تعداد بازدید: 282

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601