پنج شنبه 9 بهمن 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با موضوعات مرتبط با سبک زندگی انسان/
تیم‌ها و شرکت‌های نوپا زیر یک سقف جمع می‌شوند

با راه‌اندازی مرکز نوآوری خلاق در تهران، تیم‌ها و شرکت‌های نوپا با موضوعات مرتبط با سبک زندگی انسان زیر یک سقف جمع می‌شوند تا خلاقیت را به سبک زندگی مردم وارد کنند. خ

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ قرار است با راه‌اندازی مرکز نوآوری خلاق در تهران، تیم‌ها و شرکت‌های نوپا با موضوعات مرتبط با سبک زندگی انسان زیر یک سقف جمع شوند تا خلاقیت را به سبک زندگی مردم وارد کنند. خلاقیت‌هایی که تاثیری مستقیم بر سلامت روانی و جسمی مردم دارد و امید به زندگی را در جامعه بالا می‌برد.

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سرای نوآوری صنایع خلاق در فضایی 15 هزار متر مربعی و در 10 طبقه با تمرکز بر فعالیت تیم‌ها و شرکت‌های نوپا با موضوعات مرتبط با سبک زندگی انسان در تهران راه‌اندازی خواهد شد.

در این سرای نوآوری فضایی برای کار اشتراکی، فضای کار اختصاصی شامل دفاتر، دو سالن سینما یک سالن تئاتر و دو پلاتوی تمرین تئاتر و فضایی شبه تجاری و عمومی مثل کافه و رستوران، گالری، غذاخوری، نمازخانه و غیره هم در نظر گرفته شده است.

طراحی و ساخت مرکز نوآوری خلاق از دی‌ماه سال گذشته آغاز شده است. فضای کار اشتراکی و فضاهای عمومی آن تیرماه سال جاری افتتاح می‌شود و دفاتر اداری آن هم در تعامل با بهره‌برداران تا پایان سال جاری افتتاح خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1399/02/31
کد : 99608
تعداد بازدید: 290

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601