چهارشنبه 1 بهمن 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

اطلاعیه آغاز ثبت نام مسابقه ملی راهینو

گروه ره نشان با همکاری بنیاد ملی نخبگان اولین دوره مسابقه ملی راهینو را با هدف آشناسازی دانشجویان با چالش‌های واقعی شرکت‌های صنعتی و فناور برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در اولین دوره، دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته‌های فنی و مهندسی در قالب 15 پروژه تعریف شده توسط 13 شرکت،به رقابت خواهند پرداخت. شرکت کنندگان پس از پایان مهلت ثبت‌نام، به مدت 40 روز فرصت دارند تا با کمک راهبری تخصصی شرکت ها  و نیز کارگاه‌های آموزشی به انجام پروژه های تعریف شده بپردازند.

این دوره به صورت کاملاً مجازی و غیرحضوری برگزار خواهد شد که این موضوع فرصت حضور همه علاقه‌مندان در سراسر کشور برای حضور در این مسابقه را ممکن ساخته است.

تسهیلات اعطایی به برگزیدگان:

اعطای امتیاز تا سقف 100 امتیاز از طرف بنیاد ملی نخبگان برای بهره‌مندی از تسهیلات بنیاد
امکان جذب در شرکت‌های همکار راهینو
اعطای مبلغ 45 میلیون تومان جایزه

ضمناً دانشجویانی که در سال تحصیلی 99-98 از حمایت بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند هستند برای شرکت در این مسابقه می توانند با استفاده از کد تخفیف NOKHBEH100 از 100 درصد تخفیف مخصوص دانشجویان مستعد تحصیلی کشور، بهره‌مند شوند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند تا روز دوشنبه 8 اردیبهشت‌ماه، به پایگاه اینترنتی ره نشان به نشانی rahneshan.ir و یا صفحه اطلاع‌رسانی این مسابقه در شبکه های اجتماعی به آدرس  rahneshan_ir@ مراجعه کنند. تاریخ تعیین شده صرفاً برای استعدادهای برتر بوده و ثبت‌نام برای این افراد تا 8 اردیبهشت ماه بلامانع است.

تاریخ انتشار : 1399/02/07
کد : 99453
تعداد بازدید: 3554

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601