پنج شنبه 14 فروردین 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

به همت بنیاد نخبگان استان البرز/
برنامۀ بازدید از کارخانه نوآوری آزادی برگزار شد

در راستای مهارت‌افزایی و آشنایی مستعدان‌برتر با مفاهیم ایده‌پردازی و کسب‌وکار دانش‌بنیان، بازدید از مجموعه کارخانه نوآوری آزادی انجام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رساین بنیاد ملی نخبگان؛ طبق سند راهبردی کشور در امور نخبگان بازدیدهای علمی و تحقیقاتی نخبگان و مستعدان‌برتر با هدف ایجاد امید، انگیزه، ارتقای خودآگاهی ملّی و حس دلبستگی به میهن و معرفی ظرفیت‌های کلان کشور برای اثرگذاری نخبگان و استعدادهای‌برتر به عنوان یکی از اقدامات مهم بنیاد ملی نخبگان در برنامه‌کاری بنیاد طراحی و برنامه‌ریزی شده است.

در همین راستا بازدید علمی از مجموعه کارخانه نوآوری آزادی با حضور مستعدان‌برتر از بنیادهای نخبگان استان‌های تهران و البرز برگزار شد و شرکت‌کنندگان از نزدیک با تیم‌های استارت‌آپی مستقر در این مجموعه آشنا شدند.

گفتنی است مجموعه کارخانه نوآوری آزادی در محل سابق کارخانه الکترودسازی آما واقع شده است. کارخانه آما از 10 سوله و یک بخش مرکزی تحت عنوان ساختمان U تشکیل شده است.

سوله‌های ده‌گانه این کارخانه نوآوری توسط شرکت‌های بخش‌خصوصی تبدیل به یک شتاب‌دهنده یا مرکز نوآوری شده که این امر فرصت مناسبی برای تیم‌های استارت‌آپی است تا بتوانند از امکانات این شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری استفاده کنند.

 

تاریخ انتشار : 1398/12/10
کد : 99210
تعداد بازدید: 93

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601