دوشنبه 23 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

تیم‌های بازی‌ساز رایانه‌ای جذب می‌شوند

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دیگر نهادهای متولی، در مرکز رشد تاسیس شده ویژه بازی سازی، برای جذب تیم‌های جدید در حوزه بازی سازی اعلام فراخوان شد.

بازی‌سازی رایانه‌ای، از جمله رشته‌های کاری اصلی مورد حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز در زیست بوم توسعه صنایع خلاق و فرهنگی است.

بر این اساس برای توسعه مرکز رشد بازی‌سازی و همچنین توانمند‌سازی بازی‌سازان ایرانی و نیز پیوند تیم‌های بااستعداد و ماهر به صنعت بازی، تیم‌های جدید در این مرکز پذیرفته می‌شوند.

حمایت‌ها

از جمله مهمترین خدماتی که به این تیم‌های بازی‌ساز عرضه می‌شود،اختصاص فضای کار رایگان، ارتباط با سرمایه‌گذاران تخصصی حوزه بازی‌سازی و معرفی بازی‌های تولید شده به این شبکه است.

‌همچنین تیم‌های بازی‌ساز می‌توانند از خدمات تسهیل‌کننده‌ نظام‌ وظیفه تخصصی در قالب انجام پروژه‌های جایگزین خدمت سربازی و امکان تاسیس موسسات فرهنگی از سوی واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد، در صورت احراز شرایط مورد نیاز بهره مند شوند.

خدمات منتورینگ تخصصی رایگان  و حمایت‌های زیرساختی نظیر اینترنت، رایانه، نرم‌افزارهای مورد نیاز و... بخش دیگری از این بسته حمایتی را شامل می‌شود.

لازم به ذکر است که با توجه به ظرفیت محدود مرکز رشد بازی‌سازی، اولویت استقرار با تیم‌هایی است که نسبت به سایرین درخواست خود را زودتر ارسال کرده و از سوی کارگروه ارزیابی مرکز رشد، مورد تایید قرار گرفته باشند. در صورتی که به هر نحوی ظرفیت مرکز رشد، افزایش پیدا کند، تیم‌هایی که در این مرحله درخواست خود را ارسال کرده‌ و به علت تکمیل ظرفیت پذیرفته نشده باشند، در فرصت‌های آتی دارای اولویت استقرار خواهند بود.

همچنین افراد متخصص و توانمند نیز می‌توانند در قالب فردی، درخواست خود را برای حضور در مرکز رشد ارسال کنند. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق به آدرس http://ircreative.isti.ir/ مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1398/12/07
کد : 99204
تعداد بازدید: 551

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601