پنج شنبه 21 فروردین 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

بر پایه آرای نخبگان و سرآمدان/
نشست بازخوانی بیانیه گام دوم انقلاب برگزار شد

نشست بازخوانی بیانیه گام دوم انقلاب بر پایه آرای نخبگان و سرآمدان به همت به همت بنیاد نخبگان خراسان‌شمالی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست بازخوانی بیانیه گام دوم انقلاب بر پایه آرای نخبگان و سرآمدان، به همت به همت بنیاد نخبگان خراسان‌شمالی و با همکاری مؤسسه آموزشی نهج‌البلاغه برگزار شد.

در این نشست، حیدرزاده؛ مدیر مؤسسه آموزشی نهج‌البلاغه با بیان اینکه بیانیه گام دوم نقشه‌ای برای ادامه راه و منشور سازندگی است، گفت: آرمان بزرگ این بیانیه برای گام سوم ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای ظهور منجی است.

وی افزود: مخاطب اصلی این بیانیه جوانان کشور هستند که مهمترین ظرفیت امیدبخش کشور محسوب می‌شوند. انبوه جوانانی که با روحیه‌ی انقلابی رشد کرده و آماده‌ تلاش جهادی برای کشورند و جمع چشمگیر جوانان محقّق و اندیشمندی که به آفرینش‌های علمی و فرهنگی و صنعتی اشتغال دارند؛ این افراد در واقع ثروت عظیمی کشور هستند که با هیچ یک از داشته‌های سرزمینی قابل‌قیاس نیستند.

حیدرپور ادامه داد: توصیه‌های مقام‌معظم‌رهبری به جوانان شامل توجه به علم و پژوهش، معنویّت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزّت ملّی و روابط خارجی و مرزبندی با دشمن و سبک زندگی، است.

وی در پایان خواسته اصلی مقام‌معظم‌رهبری را حضور پررنگ نخبگان و جوانان با استعداد کشور در مسائل و مشکلات موجود خواند و اظهار داشت: مغزهای متفکر و قوی جوانان همواره راه‌گشای مشکلات بزرگ در جهان بوده است.

لازم به ذکر است، در پایان این نشست بندهای مختلف بیاینه گام دوم مورد بحث و هر یک به صورت تفضیلی مورد تحلیل قرار گرفت.

 

تاریخ انتشار : 1398/12/06
کد : 99195
تعداد بازدید: 115

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601