پنج شنبه 21 فروردین 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

به همت بنیاد نخبگان استان البرز صورت می‌گیرد/
برگزاری دورۀ آموزشی مجازی حمایت‌های بین‌المللی از اختراعات

دورۀ آموزشی مجازی «آشنایی با حمایت‌های بین‌المللی از اختراعات» ویژه مستعدان‌برتر تحت حمایت‌ بنیاد ملی نخبگان در سطح ملی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد نخبگان استان البرز با هدف آشنایی فناوران و پژوهشگران با چگونگی و انواع حمایت‌های بین‌المللی از اختراع و معاهده همکاری ثبت اختراع (PCT)، دورۀ آموزشی مجازی «آشنایی با حمایت‌های بین‌المللی از اختراعات» را ویژه مستعدان‌برتر تحت حمایت‌ بنیاد ملی نخبگان در سطح ملی برگزار می‌کند.

تاریخچه نیاز به حمایت بین‌المللی از اختراعات، آشنایی با سازمان جهانی مالکیت فکری WIPO، انواع حمایت بین‌المللی از اختراعات، آشنایی با معاهده همکاریPCT ، جستجوی اختراعات در پایگاهPatent Scope ، مدارک مورد نیاز جهت ثبت اختراع در PCT و فرآیند ثبت اختراع درPCT از مهمترین محورهای این برنامه است.

دورۀ آموزشی مجازی «آشنایی با حمایت‌های بین‌المللی از اختراعات» با همکاری مؤسسه دانش‌بنیان نوفن حامی البرز (واحد فناور مستقر در پارک علم‌وفناوری البرز) برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این دورۀ تا  15 اسفندماه به سامانۀ بنیاد نخبگان البرز مراجعه کنند.

 

تاریخ انتشار : 1398/12/06
کد : 99194
تعداد بازدید: 132

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601