پنج شنبه 14 فروردین 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با هدف ایجاد فضای رقابتی صورت می‌گیرد/
برگزاری همایش تجلیل از صنعتگران سرآمد خوزستانی

همایش تجلیل از صنعتگران سرآمد خوزستانی به همت بنیاد نخبگان استان استان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای ایجاد رقابت سالم بین صنعتگران و برقراری ارتباط نظام‌مند میان صنعت با حوزۀ نخبگان، مراسم تکریم از مدیران عامل دو شرکت صنعتی استان خوزستان به عنوان صنعتگر برتر برگزار می‌شود.

این مراسم، به استناد مصوبه شماره یک سومین جلسه کارگروه شناسایی و تکریم نخبگان صنعت و تصویب شورای علمی بنیاد نخبگان استان خوزستان برگزار خواهد شد.

این کارگروه برای نیل به این هدف، ابتدا با توجه به معیارهای ارزیابی صنعتگر نخبه، جدول شاخص­های ارزیابی صنعتگران برتر را طراحی و سپس بر اساس شاخص­های نوآوری-فناوری، بازاریابی، توسعه منابع انسانی و اشتغال‌زایی، پایداری در شرایط اختصاصی و مسئولیت اجتماعی و ملاحظات زیست‌محیطی، افراد مشمول را انتخاب و برای برگزاری برنامۀ تکریم، به بنیاد نخبگان استان معرفی می‌کند.

لازم به ذکر است، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان، مدیرعامل شرکت شهرک­های صنعتی خوزستان، مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری، رئیس اتاق بازرگانی خوزستان، مشاور اقتصادی استاندار خوزستان و رئیس کانون کارآفرینی خوزستان، کارگروه شناسایی و تکریم نخبگان صنعت را تشکیل می‌دهند.

 

تاریخ انتشار : 1398/12/05
کد : 99188
تعداد بازدید: 428

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601