پنج شنبه 21 فروردین 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

نماینده ولی‌فقیه در پاوه:
بنیاد ملی نخبگان بهترین محل برای شناسایی نخبگان است

نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه شهرستان پاوه، بنیاد ملی نخبگان را یک مرجع عالی برای شناسایی، هدایت و اثر بخشی افراد شاخص و نخبه در کشور دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای تسهیل مسیر نخبگی و اثرگذاری بیشتر مستعدان‌برتر، رئیس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه با نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه شهرستان پاوه دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار، ماموستا ملاقادر قادری؛ نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه شهرستان پاوه، بنیاد ملی نخبگان و بنیاد نخبگان استان کرمانشاه را به عنوان یک مرجع عالی برای شناسایی، هدایت و اثر بخشی افراد شاخص و نخبه در کشور، جامعه و استان دانست.

وی عضویت در شورای علمی بنیاد نخبگان استان کرمانشاه را به عنوان یک مسئولیت بسیار مهم و شاخص تلقی و اظهار امیدواری کرد که این امر باعث شناخت هرچه بیشتر بنیاد ملی نخبگان در سطح استان، شهر پاوه و منطقه اورامانات شود.

در بخش دیگری از این نشست، آوات طاهرپور؛ رییس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه رسالت‌ها و مأموریت‌های بنیاد ملی نخبگان و بنیاد نخبگان استان کرمانشاه را در سطوح مختلف تبیین کرد و به تشریح مأموریت‌های شورای علمی بنیاد استان کرمانشاه پرداخت.

لازم به ذکر است، در این نشست حکم عضویت ماموستا ملاقادر قادری؛ نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه شهرستان پاوه در شورای علمی بنیاد نخبگان استان کرمانشاه که از سوی معاون علمی‌وفناوری رییس‌جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان صادر شده بود، به وی اعطا شد.

 

تاریخ انتشار : 1398/12/04
کد : 99176
تعداد بازدید: 242

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601