پنج شنبه 21 فروردین 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با حضور معاون علمی‌وفناوری رییس‌جمهور/
نشست معارفه بنیاد ملی نخبگان به مستعدان‌برتر نوورود برگزار شد

نشست معارفه بنیاد ملی نخبگان به مستعدان‌برتر نوورود با حضور سورنا ستاری؛ معاون علمی‌وفناوری رییس‌جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست معارفه بنیاد ملی نخبگان به مستعدان‌برتر نوورود با حضور سورنا ستاری؛ معاون علمی‌وفناوری رییس‌جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان، حسن سالاریه؛ معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان و جمعی از مسئولان و مستعدان‌برتر در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

در این نشست، محمدعلی کوچک‌زاده؛ رییس بنیاد نخبگان استان تهران با برشمردن برخی از معیارها و سنجه‌های مستعدبرتر و نخبه، به معرفی اهم فعالیت‌های بنیاد نخبگان استان تهران و برخی از برنامه‌های توانمندسازی و مهارتی این بنیاد پرداخت.

وی در ادامه برگزاری اردوهای جهادی، کارگاه‌های آموزشی با عناوین و محورهای توسعۀ فردی و رشد شخصیتی، برگزاری بازدیدهای صنعتی با هدف آشنایی با چالش‌ها و دستاوردهای واحدهای تولیدی و صنعتی کشور را از مهمترین برنامه‌های این بنیاد در حوزۀ دانشجوی برشمرد.

در بخش دیگری از این نشست، نوتاش؛ مدیر امور مشتریان صندوق نوآوری و شکوفایی ضمن معرفی اکوسیستم نوآوری و نقش این صندوق در آن و ابزار و مراحل حمایت از ایده‌های نوآورانه، حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها را از مهمترین برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی دانست.

وی با اشاره به لزوم تسهیل مسیر حمایت از استعدادهای‌برتر، همکاری با بانک‌ها و شتاب‌دهنده‌ها و همچنین ارائه خدمات توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان را از اقدامات صندوق نوآوری و شکوفایی برای بهبود روند خدمت‌رسانی به جامعۀ نخبگانی قلمداد کرد.

در ادامه، امین اسرافیل؛ مدیرعامل گروه صنعتی رادیس به بیان برخی از ویژگی‌های اکتسابی و شخصیتی افراد موفق در حوزۀ کسب‌وکار اشاره کرد و به تشریح و تبیین هر یک از آنها پرداخت.

وی ثبات قدم، خوداتکایی، خستگی‌ناپذیری و درک مناسب از شرایط را از عوامل مهم در موفقیت در حوزۀ کسب‌وکار نوآورانه دانست.

میلاد منشی‌پور؛ مدیرعامل تپ‌سی نیز به تبیین ویژگی‌ها و مختصات بازار کسب‌وکار نوآورانه در کشور پرداخت و امید، دانش و کسب تجربه از شکست را از عوامل موفقیت در این مسیر دانست.

معرفی رویدادهای فرهنگی و بازدیدهای تخصصی و تشریح چرایی و چگونگی هر یک، پخش کلیپ معرفی طرح شهید احمدی‌روشن با هدف آشنایی بیشتر مستعدان‌برتر با این طرح و هدایت آنان به سمت حوزه‌های عملیاتی و همچنین معرفی و تشریح تسهیلات و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان از مستعدان‌برتر نوورد، از دیگر بخش‌های این نشست بود.

 

 

تاریخ انتشار : 1398/12/03
کد : 99166
تعداد بازدید: 249

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601