دوشنبه 11 فروردین 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه نوآوری و فناوری برگزار شد

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره «فیلم کوتاه نوآوری و فناوری» در تالار مرکزی شهر قم برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، عصر روز گذشته برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه نوآوری و فناوری در تالار مرکزی شهر قم و با حضور پرویز کرمی دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تقدیر شدند.

بیش از 160 اثر توسط هنرمندان به این جشنواره ارسال شد که هیات انتخاب جشنواره از میان آثار رسیده 21 اثر را برای مرحله داوری انتخاب کرد. همچنین برگزیدگان در 5 بخش رپرتاژ آگهی، کلیپ‎، انیمیشن، موشن گرافیک، بخش‌های جنبی آماتور و حرفه‌ای و بخش موبایلی و بخش ویژه شامل شهدای فناوری و وقف تجلیل شدند.

با توجه به این‌که استفاده از زبان هنر به عنوان ابزاری تاثیرگذار می‌تواند در شکوفایی اقتصادی و توسعه فرهنگ کارآفرینی نقش داشته باشد این جشنواره با نگاه به این واقعیت مهم، شکل گرفته و میزبان هنرمندان شده است.

همچنین همزمان با این جشنواره دو کارگاه آموزشی تخصصی با موضوع «آشنایی با حقوق قراردادها و قوانین مرتبط با هنرمندان» و « ساخت مستندهای کوتاه» برگزار شد تا تقویت و ترویج فرهنگ علم و فناوری را با استفاده از ابزار هنر شاهد باشیم.

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره «فیلم کوتاه نوآوری و فناوری» با حضور مدیران ارشد ملی و استانی 29 بهمن ماه در تالار مرکزی شهر قم میزبان شرکت‌کنندگان بود.

پایان پیام/

تاریخ انتشار : 1398/11/30
کد : 99155
تعداد بازدید: 103

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601