چهارشنبه 7 اسفند 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

سیر ورود نوپاهای همگرا به بازار تسهیل شد

فراخوان نوپاهای همگرا برای چهارمین بار منتشر شد تا با ایجاد فرصتی دیگر فعالان این حوزه برای توسعه بازار خود اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ مرکز راهبردی فناوری‌های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با انتشار چهارمین فراخوان «نوپاهای فناوری‌های همگرا» گسترش فعالیت استارتاپ‌ها در این حوزه را دنبال می‌کند.

علاقمندان برای دریافت حمایت و شرکت در این فراخوان از 22 بهمن ماه سال جاری تا 31 فروردین ماه سال 99 برای ثبت نام مهلت دارند. البته طرح‌های ثبت نامی باید در حوزه فناوری‌های همگرا و انبیک باشند. همچنین نمونه اولیه آنها آماده باشد.

استارتاپ‌های راه یافته به این فراخوان با حضور در دوره‌های پیش شتابدهی برای توسعه محصول و بازار آموزش می‌بینند تا با دیدی باز به بازار وارد شوند.

همچنین شناسایی استارتاپ های فعال در حوزه فناوری های همگرا و معرفی آنها به شتابدهنده ها و مراکز حامی توسعه محصول و به هم رسانی فناوران، سرمایه گذاران و توسعه دهندگان کسب و کار به منظور تجاری‌سازی محصولات نوآورانه  نیز از جمله اهدافی است که در این فراخوان دنبال می شود.

مرکز فناوری‌های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا کنون سه فراخوان را با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منتشر کرده است و طی آن سرعت ورود کسب و کارهای نوپا به بازار شتاب گرفته است.

تاریخ انتشار : 1398/11/26
کد : 99120
تعداد بازدید: 54

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601