به همت بنیاد نخبگان البرز/
آئین تجلیل از نخبگان استان البرز برگزار شد

آئین تجلیل از نخبگان استان البرز با حضور معاون وزیر آموزش‌وپرورش و مسئولان استانی در کرج برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامۀ برگزاری برنامه‌های تکریم از فعالیت‌های نخبگانی، آئین تجلیل از نخبگان استان البرز با حضور معاون وزیر آموزش‌وپرورش، رئیس و اعضای شورای شهر و شهردار این شهر و برخی از مسئولان شهری و استانی به همت بنیاد نخبگان استان البرز و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج برگزار شد.

در این نشست، نبیونی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان البرز گفت: در استان البرز تراکم برگزیدگان المپیادهای علمی وجود دارد که این مهم یکی از افتخارات و ظرفیت‌های استان است.

وی افزود: بنیاد نخبگان استان تلاش دارد در راستای اهداف و رویکردهای بنیاد ملی نخبگان، این افراد را در مسیر نخبگی هدایت و حمایت کند تا این افراد با شکوفایی استعدادشان بتوانند در حوزه‌های مورد نیاز کشور، اثرگذاری مثبت داشته باشند.

نبیونی با اشاره به لزوم همکاری و هم‌افزایی بین‌دستگاهی، ادامه داد: خوشبختانه ارتباط خوبی بین بنیاد نخبگان استان و شهرداری کرج وجود دارد که این موضوع ثمرات بسیاری در پی داشته است. احداث کارخانه نوآوری در کرج که هم‌اکنون به همت مدیریت شهری این کلانشهر در حال انجام است، یکی از نتایج این همکاری است.

لازم به ذکر است، این مراسم با مشارکت مجموعۀ مدیریت شهری کرج، آموزش‌وپرورش استان البرز، صداوسیما استان و مجموعه مارال چرم، برگزار شده است.

تاریخ انتشار : 1398/11/19
کد : 99089
تعداد بازدید: 2389