مدیرکل آموزش‌وپرورش استان همدان:
توسعه بستر آموزشی نیاز جامعه است

داودپور، توسعه بستر آموزشی را نیاز جامعه دانست و گفت: برنامه‌های آموزشی باید به دور از شعارزدگی و به منظور تعلیم و تربیت دانش‌آموزان طراحی و اجرا شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در ادامۀ زمینه ‍‌‌سازی برای مشارکت و هم‌افزایی بین‌دستگاهی به منظور حمایت بیشتر از جامعۀ نخبگانی، نشست مشترک رئیس بنیاد نخبگان استان همدان با مدیرکل آموزش‌وپرورش استان همدان برگزار شد.

در این دیدار، حمید بلالی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان همدان به بیان اهداف و برنامه‌های بنیاد ملی نخبگان در حوزه دانش‌آموزی و مستعدان پرداخت و گفت: برنامه‌های بنیاد نخبگان استان همدان در سه زمینه دانش‌آموزی، دانشجویی و سرآمدان و نخبگان، طراحی و اجرا شد.

وی افزود: برنامه‌های حوزه مستعدان با سه هدف اصلی شامل فرهنگ‌سازی و ایجاد انگیزه در بین دانش‌آموزان، شناسایی استعدادها و توانمندسازی آنان طراحی شده است.

در ادامه، داودپور؛ مدیرکل آموزش‌وپرورش استان همدان توسعه بستر آموزشی را نیاز جامعه دانست و گفت: برنامه‌های آموزشی باید به دور از شعارزدگی و به منظور تعلیم و تربیت دانش‌آموزان طراحی و اجرا شود.

وی همچنین بر لزوم طراحی و اجرای برنامه‌های مشترک با بنیاد نخبگان استان، تأکید کرد و این مهم را زمینه‌ساز خدمات‌دهی بیشتر به جامعۀ دانش‌آموزی دانست.

تاریخ انتشار : 1398/11/19
کد : 99086
تعداد بازدید: 722