در اولین دوره تربیت مربی خلاقیت و نوآوری در یاسوج/
روش‌های نوین آموزشی در ترویج خلاقیت و نوآوری تدریس شد

اولین دوره تربیت مربی خلاقیت و نوآوری به همت بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌وبویراحمد و با همکاری بنیاد نخبگان استان فارس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای توسعۀ فرهنگ نخبگانی، اولین دوره تربیت مربی خلاقیت و نوآوری به همت بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌وبویراحمد و با همکاری بنیاد نخبگان استان فارس و با حضور جمعی از اساتید دانشگاه‌های استان و دانش‌آموختگان رشته‌های روانشناسی و مدیریت کارآفرینی و رشته‌های مرتبط با نوآوری برگزار شد.

در این برنامه، اکوانی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌وبویراحمد تأمین مربیان اجرای طرح مدرسه خلاقیت در استان را یکی از مهمترین اهداف برگزاری این کارگاه دانست و گفت: در این دوره شرکت‌کنندگان با روش‌های نوین آموزشی در ترویج خلاقیت و نوآوری، ایده‌پردازی و روان‌شناسی آموزش خلاقیت و نوآوری آشنا شدند.

وی با بیان اینکه مدارس فصلی خلاقیت و ایده‌پردازی در تمام شهرستان‌های استان اجرا می‌شود، افزود: اولین مدرسه خلاقیت کهگیلویه‌وبویراحمد در بهار سال آینده با همکاری مراکز استعداد درخشان آموزش‌وپرورش استان برای دانش آموزان متوسط اول در شهر یاسوج اجرا می‌شود.

اکوانی در پایان با اشاره به اهمیت توانمندسازی مربیان، یادآور شد: مربیانی که در این دوره آموزشی شرکت کردند اجرای طرح مدرسه خلاقیت استان را بر عهده می‌گیرند.

 

تاریخ انتشار : 1398/11/16
کد : 99080
تعداد بازدید: 702