جمعه 7 آذر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

مدرسه زمستانه «مالکیت فکری» برگزار می‌شود

مدرسه زمستانه «مالکیت فکری» توسط کانون پتنت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری انستیتو پاستور ایران برگزار می‌شود. در مدت 3 روز برگزاری این رویداد شرکت‌کنندگان درباره اهمیت ثبت اختراع و فرآیند آن اطلاعات لازم را کسب می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ آموزش حوزه مالکیت فکری و به طور خاص پتنت هدف برگزاری این رویداد است که 3 تا 5 اسفندماه سال جاری در محل انستیتو پاستور ایران برگزار می‌شود. همچنین آشنایی مخاطبان با مالکیت فکری با تأکید بر ثبت اختراع، آشنایی با مفاهیم ثبت اختراع برای کسانی که با این حوزه به صورت عملی دست‌وپنجه نرم می‌کنند نیز در این مدرسه دنبال می‌شود.

مخاطبان در این مدرسه فرایند ثبت اختراع را آموزش می‌بینند. معرفی و کار با موتور جستجوی «Patent LENS، ساختار متن اختراع و شرایط نگارش پیش‌نویس متن، نحوه نگارش انواع ادعانامه همراه با مثال‌های عملی و روند ثبت اختراع داخلی و نحوه جستجوی پتنت‌های داخلی برخی از محورهای برگزاری مدرسه زمستانه مالکیت فکری است.

علاقمندان برای ثبت نام از 3 بهمن ماه تا 1 اسفندماه سال جاری فرصت دارند. همچنین برای حضور دانشجویان تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت کانون پتنت معاونت علمی و فناوری مراجعه کنید.

تاریخ انتشار : 1398/11/12
کد : 99044
تعداد بازدید: 334

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601