سه شنبه 1 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

ایده‌های «خلاقان کارآفرین» اشتراک‌گذاری می‌شود

اشتراک‌گذاری ایده‌ها و تجارب یکی از راه‌های رسیدن به موفقیت در کسب‌وکار است. همه کسانی‌که دغدغه موفقیت و کسب ایده‌های جدید دارند می‌توانند با شرکت در رویداد رویتاک، از تجربیات کارآفرینان موفق ایده بگیرند. این رویداد فناورانه با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آخرین روز بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ هدف از شکل‌گیری سلسله رویدادهای رویتاک، ایجاد یک رویداد متمرکز و مرجع برای سخنرانی افرادی است که با شعار ((ایده ها از تجربه ها شکل می‌گیرد)) است. رویدادی که به علاقه‌مندان کمک می‌کند تا علاوه بر کسب تجارب کارآفرینی از افراد موفق در زمینه کسب‌وکار، بتوانند راه درست رسیدن به اهداف و ایده‌های خود را پیدا کنند.

رویتاک که با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می‌شود بر روی موضوعاتی مانند کارآفرینی، استارتاپ، تکنولوژی، آموزش، انتقال تجربه، علمی و فرهنگی، ورزشی، هنر و موفقیت تمرکز دارد. هدف دیگر این رویداد، استانداردسازی رویدادهای مشابه انتقال تجربه است.

این سلسله رویدادها می‌تواند با ایجاد قوانینی در رویداداها از برگزاری همایش‌ها و رویدادهای بی‌محتوا در سطح کشور جلوگیری کند. دوره پیشین این رویداد 8 آذرماه برگزار شد و با توجه به نتایج مثبت آن، دورمین دوره این گردهمایی 30 بهمن ماه امسال در استان اصفهان برگزار می‌شود.

شرکت در این رویداد برای تمامی افراد آزاد است. متقاضیان برای شرکت در این رویداد کافی است به سایت evand.com/rooytalk مراجعه و ثبت نام کنند.

تاریخ انتشار : 1398/11/08
کد : 99041
تعداد بازدید: 354

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601